Een nieuw jaar voor De Vrije Wereld

Ook in 2020 gaan we door met De Vrije Wereld op elke tweede donderdag van de maand. De eerste editie staat gepland voor donderdag 13 februari.

18-12-2019 | 15:20

Jaap SeidellOnder het motto ‘Gezonde Kost’ praten we je bij over voedsel en gezondheid, de voedselbank en culturele aspecten van (gezond) eten. Sprekers zijn hoogleraar Voeding & Gezondheid Jaap Seidell, voedselbank-onderzoeker Judith Neter en cultureel antropoloog Irene Stengs. De muziek komt deze editie van singer/songwriter Marle Thomson.

Op 12 maart is het thema artificiële intelligentie. Houd onze website in de gaten voor de speciale editie op 9 april. Ook 14 mei en 11 juni kun je alvast in je agenda zetten. De thema’s van deze Vrije Wereld-edities worden in het voorjaar bekend gemaakt.

De Vrije Wereld vindt elke tweede donderdag van de maand plaats in de Botanische Tuin Zuidas. Aanvang 16.00 uur, met gratis drankje aan de bar.
Meer informatie en reserveren: vuvereniging.nl/vrijewereld

empty