Herdenken aan de VU – Over de stilte en het vertellen

Bekijk hier het programma over herdenken van VUvereniging en 3D terug.

07-05-2020 | 10:15

Banner Herdenken 4 mei 2020

Afgelopen 4 mei sloegen VUvereniging en 3D online de handen ineen voor een programma over herdenken. Sprekers waren universitair docent geschiedenis Bettine Siertsema en Wim Berkelaar, geschiedkundige aan het Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme. Hiernaast was er muziek van cellist Brendan Jan Walsh.

Gemist? Kijk het terug!
Heb je het programma gemist? Dan kun je het hier terugkijken. In verband met een technische hapering, mist bij de opname de introductie van het programma en een klein gedeelte van de bijdrage van Bettine Siertsema. Het verhaal van Bettine kun je in zijn volledigheid daarom ook hier teruglezen.